Методичне об’єднання вчителів словесності


У кожного з вчителів словесності свої підходи до навчання, індивідуальний стиль, свої знахідки і прийоми у роботі. Засобами мови та літератури вчителі сприяють самовихованню і саморозвитку учнів, формують у них духовну культуру і загальнолюдські цінності.

Голова методичного об’єднання - Бадьора Інна Василівна – вчитель української мови та літератури, вища категорія, старший учитель.

Спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії: Татуревич Микола Олександрович – вчитель російської мови та зарубіжної літератури, старший вчитель, відмінник освіти; Качуровська Олена Геннадіївна – вчитель української мови та літератури, вчитель-методист; Поліщук Ірина Володимирівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури, вчитель – методист, відмінник освіти; Яценко Меланія Василівна – вчитель української мови та літератури, старший учитель, відмінник освіти; Шпаченко Людмила Миколаївна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури, старший учитель; Бурлака Галина Іванівна – вчитель української мови та літератури, старший вчитель; Підлісняк Наталія Миронівна – вчитель української мови та літератури; Котляр Еліна Володимирівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури.

Спеціалісти першої кваліфікаційної категорії: Майданович Юлія Валеріївна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури; Пурик Людмила Іванівна - завідувач бібліотеки школи.

/Files/images/_mo/словесності.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 237