• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша школа у мережі Шкіл сприяння здоров'ю


/Files/images/dlya_saytu/2.png

Школа пишається своїми випускниками , які прославили рідне село високими результатами у спорті. І найголовніше , що ці люди є керівниками спортивних секцій і чудовими наставниками підростаючого покоління. Це - секція «Кікбоксинг» - керівник Попов О.В., чемпіон світу; «Біатлон» -керівник Єфремова Л.М., олімпійська чемпіонка ; «Лижні гонки» - керівники : заслужені тренери України Попов В.В., Попова Т.В., Якимчук В.М.- Чемпіонка світу; «Великий теніс» - Онищенко О. М. кандидат в майстри спорту . Працює вчителем фізкультури у 1-4 класах Фабро З.В. вона ж педагог – організатор школи, а в минулому - призер чемпіонату України з біатлону 1984 - 86 роки.

У школі функціонує 8 дитячо - юнацьких колективів , якими керують чемпіони світу та майстри спорту. До співпраці залучені: Татувосян Сіто , тренер України, який керує «Залом силових видів вправ»; «Настільний теніс »- керує майстер спорту Шандибіна О.О.; «Ку-до» - Рибін В.О.- кандидат в майстри спорту ; «Карате» - Недрига Віталій , срібний чемпіон Європи; «Бально – спортивні танці» - лауреати Всеукраїнських змагань Володимир Дідковський В. Анна Дідківська . ; «Футбольні секції» 1-11 класи - керівник Єськін Ю.П. - тренер Київського «Динамо»; 5-В клас – тренер Савінов Антон, «Баскетбол» - тренер Тосіч Ю.А. , учні якого є переможцями багатьох районних спортивних змагань.

І радує те, що наша школа , не один рік тримає першість у багатьох номінаціях Спартакіади району .

Результативність спортивних досягнень школи:

Участь вчителів в районній спартакіаді з тенісу настільного, волейболу, баскетболу, міні-футболу, шахів та легкої атлетики:

2006 - 2007 навчальний рік – ІІІ загальне місце серед всіх типів шкіл району;

2007 - 2008 н. р. – ІІІ місце,

2008 - 2009 н. р. – ІІІ місце,

2009 - 2010 н. р. – ІІ місце,

2010 – 2011 н. р. – ІІ місце.

2011-2012 н. р.- ІІ місце

2013- 2014н.р.- ІІ місце

Участь учнів школи в районній спартакіаді з легкої атлетики, баскетболу, волейболу, «Старти надії», футболу:

2002-2003 навчальний рік – ІІ загальне місце серед всіх типів шкіл району;

2003 - 2004 н. р. – І місце; 2004 - 2005 н. р. – І місце;

2005 - 2006 н. р – І місце; 2006 - 2007 н. р. – І місце;

2007- 2008 н. р. – IV місце; 2008 - 2009 н. р. - УІ місце ;

2009 - 2010 н. р. – ІІ місце ; 2010 - 2011 н. р. – І місце .

2011-2012 н. р. – ІІ місце , 2013-2014н.р.- ІІ місце.

2014-2015 н.р. - ІІ місце

Наша гордість , наша слава, наша честь …

Складні випробування випали на долю нашої молодої держави. І пішли українську землю боронити молоді люди – наші випускники школи. Ще зовсім недавно, безтурботні, під опікою батьків та вчителів-наставників, вони мріяли отримати освіту та майбутню професію. Війна… вони без вагань пішли боронити рідну землю. І школа , і рідна земля, та і сама Україна у їхньому розумінні набули найвищого пафосу. Вони вирішують долю Батьківщини , ризикуючи щодня своїм життям.

Хочеться доземно вклонитися батькам і матерям , нашим героям! Хочеться подякувати їм особисто за високу свідомість і самовідданість. Вони під час відпусток та госпіталізації не раз бували у школі. Їх з радістю зустрічають діти . Кожна така зустріч пам’ятна і цінніша за десяток переглянутих кінофільмів на військово-патріотичну тематику. Особлива вдячність воїнам АТО за системну виховну роботу з підростаючим поколінням , надання матеріалів з місць проведення боїв,що допоможе відкрити музей учасників АТО . Цікаві розповіді Костенка Анатолія, Костенка Діонісія, Маслака Олександра, Паршина Ігоря, Шишка Руслана, Лютого Володимира, Черповодського Романа, Польовика Андрія допомагають дітям ще раз звернути увагу на фізичну підготовку, обрати спортивну секцію, щоб в разі необхідності гідно виконати священний обов’язок по захисту рубежів Батьківщини.

За сприянням голови сільської ради , підтримки районної ради та відділу освіти , у школі збудовано Центр військово – патріотичної роботи , в якому функціонують кабінети: «Захисту Вітчизни», «Медико-санітарна підготовка, секція «Лижні гонки» та «Біатлон», спортивна секція «КУДО», «Стройова підготовка», стрілецький тир та бомбосховище . Загальна вартість витрат – біля 700 тисяч гривен .

Зростають патріоти в рідній школі і прикладом для них служать її випускники , які знаходяться на тернистому шляху оборони країни. Вони наша гордість,наша слава, наша честь…!

Здоровий спосіб життя - це поведінка та мислення людини, які забезпечують йому охорону та зміцнення здоров'я; індивідуальна система звичок, котра забезпечує людині необхідний рівень життєдіяльності для розв'язання завдань, пов'язаних з виконанням обов'язків та для вирішення особистих проблем і потреб; система особистої науково обгрунтованої профілактики захворювань; модель поведінки індивіда в даних конкретних умовах життя, яка зменшує ризик виникнення захворювань; система життя, яка забезпечує достатній та оптимальний обмін людини з середовищем і тим самим дозволяє зберегти здоров'я на безпечному рівні. Існує вислів, який підтверджується життям :"Людина помирає не від певної хвороби, а від свого способу життя".

/Files/images/storya_shkoli/спортивна сторінка 1 копия.jpg/Files/images/storya_shkoli/спортивна стор 2 копия.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 240