«ПОГОДЖЕНО»

Директор школи М.О.Татуревич

ГРАФІК

роботи гуртків , спортивних секцій, творчих колективів

у П.Борщагівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на І семестр 2018 – 2019 н. р

Назва гуртка,

творчої групи, школи

Керівник

ДНІ та ГОДИНИ занять

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

Місце

Кабінет

Художньо – естетичний напрям

1.

Образотворче мистецтво

гурток «Живопис»

П. Борщагівської ЗОШ

Вакуленко Анжела Ярославівна

15:30

17:30

15:30

17:30

Кабінет №1

2.

Вокально – хорове мистецтво

Ансамбль «Мальви»

П. Борщагівської ЗОШ

Гребінь

Анатолій Миколайович

15:00-

17:00

Акто-ва зала

3.

Гурток

Орігамі

(філія Вишнівського Центру творчості дітей та юнацтва)

Тосіч

Лариса Миколаївна

13:20-

14:55

13:20-

16:40

13:20-

14:55

203

4.

Гурток

Літературно - поетична студія «ЯРІНЬ»

(філія Вишнівського Центру творчості дітей та юнацтва)

Підлісняк Наталія Миронівна

14:15

15:50

15:05

16:40

306

5.

Гурток ДПМ

Декоративне мистецтво

(філія Вишнівського Центру творчості дітей та юнацтва

Левченко Світлана Василівна

16:00

17:30

16:00

17:30

204

6.

Музично – хореографічний напрям

7.

Музична школа

(філіал Петровської музичної школи )

Клас фортепіано

Вокал

Зав . Попович Лідія Миколаївна

За індивідуальним графіком

За інд. графі-

ком

За інд. графіком

ком

105

228

214

8.

Хореографічне мистецтво

Хореографія

П. Борщагівської ЗОШ

Золотоверх Ольга Михайлівна

15:05

17:05

15:05

17:05

15:05

16:05

Актова зала

9.

Еколого - натуралістичний напрям

10.

Гурток

Юні друзі природи

(філія районного Центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді )

Антіпова Наталія Георгіївна

14:15

16:15

14:15

16:15

14:15

16:15

14:15

16:15

Шк..

музей

Спортивно - оздоровчий напрям

11.

Спортивна секція

ФУТБОЛ

П. Борщагівської ЗОШ

Єскін Юрій Петрович

(067)595-71-26

13-25

15-00

Мале футбольне поле

12.

Спортивна секція

Великий теніс

П. Борщагівської ЗОШ

Оніщенко

Олександр Михайлович

15:00-18:00

15:00-18:00

9:00-11:00

Тенісн. корт

13.

Спортивна секція

Настільний теніс

( філія ДЮСШ м. Вишневого)

Шандибіна

Олена Олександрівна

14-10-

16-30

14-10-

16-30

14-10-

16-30

Гімнастична зала

14.

Спортивна секція

Карате

П. Борщагівської ЗОШ

Жегалюк Артем Дмитрович

15:00

16:00

16:10

17:30

15:00-

16:00,

16:10

17:30

9:00

10:00

10:00

11:00

0-11

15.

Спортивно – бальні танці

Клуб «ПАРАДАЙС»

бально-спортивна хореографія

Дідковський Володимир Юрійович

Тел.0967149141

14:00-

19:10

14:00-

19:10

0-12

16.

Спортивна секція №1

Лижні гонки

(філія ДЮСШ)

Попов Володимир Васильович

8:30

10:00

11:00

13:00

вул.

Шкіль-на, 27-А

17.

Спортивна секція №2

Лижні гонки

(філія ДЮСШ)

Попов Володимир Васильович

15:00

17:15

15:0016:00

15:00

16:00

11:00

13:15

вул.

Шкіль-на, 27-А

18.

Спортивна секція

БОКС

Спортивна зала

19.

Спортивна секція

Бойовий гопак

Спортивна зала

20.

Спортивна секція

Біатлон

(філія ДЮСШ)

Попова

Тетяна

Василівна

Єфремова Лілія Миколаївна

Якимчук Віта Миколаївна

16:30

18;00

16:30

18;00

16:30

18;00

16:30

18;00

16:30

18;00

11:00

13:15

вул.

Шкіль-на, 27-А

«лижна база»

19

Заступник директора з виховної роботи Г.М. Бондаренко

Кiлькiсть переглядiв: 89