" ПОГОДЖЕНО"

Директор школи М.О.Татуревич

ПЛАН РОБОТИ Петропавлівсько – Борщагівської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів на осінніх канікулах 27 жовтня - 04 листопада 2018 р

пп

Дата ,

час

Захід

Відповідальний

Учасники

СУБОТА

1.

27.10.

10:00-14:30

Участь в акції «Зігрій серце солдату»

Відвідування з подарунками воїнів АТО у госпіталі

Вчителі:

Антіпова Н.Г.

Фіалковська Т.М.

Лідери учнівського самоврядування

«Зорецвіт»;

Всього 12 учасників

2.

ПОНЕДІЛОК

3.

29.10

11:00-13:00

Репетиція художніх номерів та вальсу до шкільного заходу «Прощальний бал Осені ».

Класоводи та педагог організатор Фабро З.В.

Учні 3-7 класів

4.

29.10

12:00-16:30

Образотворча майстерня «Осінь - чарівниця»

Кл. керівники

1-А

15 осіб

5.

29.10.

11:00-13:00

Робота вихованців гуртка «Юні друзі природи» Проект «Допоможи тваринці»

Антіпова Н.Г.

Вихованці гуртка, середня група

6.

29.10.

11:00-13:00

Навчальний літературний тренінг

Бадьора І.В.

Качуровська О.Г.

11 та 10 кл.

30 осіб

ВІВТОРОК

7.

30.10.

11:00-12:30

Культпохід до Київського планетарію

Тосіч Л.М.

Акімова Л.В.

1-Б

1-В

Всього39 осіб.

8.

30.10.

10:00-12:00

Репетиція художніх номерів до свята «Прощальний бал Осені».

Класоводи

3 - 4 класи

9.

30.10,

12:30-14:00

Робота з лідерами шкільного парламенту «Зорецвіт». Підготовка конкурсу «Творчість – основа
розвитку духовного потенціалу людини»

Педагоги - організатори Фабро З.В.

Антіпова Н.Г.

Лідери самоврядування

17 осіб

СЕРЕДА

10.

31.11

8:30- 13:00

По

02.11.18

Тур до Львова.

Екскурсії:

«Львів середньовічний»

«Львів через століття»

«Сім чудес Львова»

Класні керівники :

Підлісняк Н.М.

Вакуленко А.Я.

Левченко С.В.

5-В- 20 осіб

6-Г- 10 осіб

7-В-22 особи

11.

31.11.17

11-00-

13-00

Екскурсія до осіннього лісу. Збір природних матеріалів для виготовлення композиції присвяченого заходу «Прощальний бал Осені»

Класовод

3-Д клас

12.

31.11

10:00-13:00

Збір шкільного парламенту . Робота з матеріалами проекту « 1939-2019: рідній школі – 80 років»

Педагог – організатор:

Фабро З.В.

5-8 класи

13.

31.11

11:00-12:00

Робота гуртків та спортивних секцій за графіком , із зміною часу на початок занять з 11-00

Керівники гуртків

гуртківці

ЧЕТВЕР

14.

01:11

10:00-13:00

Екскурсія у Heppilok

Класні керівники

5-Б, 5-В класи

15.

01.11

11:00-12:00

Робота гуртків та спортивних секцій за графіком , із зміною часу на початок занять з 11-00

Керівники гуртків

гуртківці

16.

01:11

16:00-18:00

Репетиція ансамблю «Козацькі мальви» за планом роботи гуртка .

Гребінь А.М.

Гурток «Козацькі мальви»

17.

01:11

16:00-18:00

18.

01:11

10:00-13:00

Участь вихованців гуртка в акції «Жити -екологічно»

Антіпова Н.Г.

Вихованці гуртка «Юні друзі природи»

19.

01:11

10:00-12:00

Репетиція художніх номерів та вальсу до Осіннього балу.

Педагог – організатор Фабро З.В.

.

6-7 класи

П’ЯТНИЦЯ

20.

02.11

11:00-15:00

Екскурсія в музей іграшок м. Києва

Тимощук Фіалковська Т.М.

3-В клас

21.

02.11

11:00-15:00

Акція «Годівничка»

Антіпова Н.Г. керівник гуртка «Юні друзі природи»

Вихованці гуртка

«Юні друзі природи»

22.

02.11

11:00-15:00

Операція «Затишок»

Саламатіна О.С.

5-А кл

23.

02.11

11:00-12:45

Робота гуртків та спортивних секцій за графіком , із зміною часу на початок занять з 11-00

Керівники гуртків

гуртківці

24.

02.11

11:00-12:00

Репетиція художніх номерів та вальсу до Осіннього балу.

Педагог – організатор:

Фабро З.В.

8-9 класи

25.

02:11

12:30-14:00

Робота з лідерами шкільного парламенту «Зорецвіт». Репетиція по сценарію Осіннього балу.

Педагог – організатор Фабро З.В.

Сектор витівників

Заступник директора з виховної роботи Бондаренко Г.М.

Кiлькiсть переглядiв: 89