22 січня 2015 року у Петропавлівсько – Борщагівській школі І-ІІІ ступенів відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України.

У школі проведено дві загальношкільні лінійки та виховні години на відзначення 96 річниці проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

Директор школи , Татуревич Микола Олександрович , наголосив на значимості свята та нагородив подарунками учнів – переможців Міжнародних , Всеукраїнських конкурсів та спортивних змагань.

Творча група з учнів 11 та 10 класів , під керівництвом вчителя історії Мельник Лілії Миколаївни, підготували змістовний виступ та мультимедійне представлення.

Дубовик Єлизавета , учениця 2-А класу прочитала вірш «Герб України». Слава тим хто боровся і бореться за незалежність і свободу України.

За сприянням сільського голови Кодебського О.І. у школі системно реалізується проект «Школа , сільська рада - партнери в освіті». У нашому навчальному закладі створені всі умови для творчої реалізації кожної дитини. День Соборності України став ще одним етапом у вирішенні завдань національно - патріотичного виховання. Результатом такої роботи є рішення лідерів учнівського самоврядування розпочати чергову акцію «Діти воїнам АТО» - виготовлення маскувальних сіток.

Кiлькiсть переглядiв: 105