РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ Петропавлівсько – Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів У КОНКУРСАХ ТА ФЕСТИВАЛЯХ 2012 -2013 Р.Р.

Районний конкурс фотографій «Неосяжна моя Україна»

І місце – Христина Мазур, гурток «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Т.П.

І місце – Євген Петренко, гурток «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Т.П.

І місце Анастасія Матвієнко, гурток «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Віталій Мирвода, гурток «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Калмикова Альона, гурток «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Т.П

ІІІ місце – Анастасія Матвієнко, гурток «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Т.П.

ІІІ місце – Альона Мартинюк, гурток «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Т.П.

ІІІ місце – Анастасія Матвієнко, гурток «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Т.П.

Районний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна»

І місце–Альміз Анна,вихованка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

І місце – Орлюк Іванна, вихованка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

І місце – Матвієнко Анастасія, вихованка гуртка ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

І місце – Калмикова Альона, вихованка гуртка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.

І місце – Петренко Євген, вихованець гуртка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

І місце – Матвієнко Анастасія, вихованка гуртка ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

І місце – Калмикова Альона, вихованка гуртка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

І місце – Петренко Євген, вихованець ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

І місце – Мазур Христина, вихованка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Калмикова Альона, вихованка гуртка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Мартинюк Альона, вихованка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Калмикова Альона , вихованка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І- ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Матвієнко Анастасія, вихованка гуртка ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

ІІІ місце – Калмиков Вадим, вихованець ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

ІІІ місце – Мартинюк Альона, вихованка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

ІІІ місце – Калмиков Вадим, вихованець ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

ІІІ місце – Мартинова Альона, вихованка ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Пономаренко Т.П.

Районна природоохоронна акція «Птах року»

Дипломами за високийрівень виконання робіт:

– Чижевську Олександру, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.;

– Тритеніченко Анну, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.;

– Зорук Аліну, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

Районний конкурс театральних колективів

ІІІ місце – колектив учнів школи , керівник – Громадська Т.О.

Районний конкурс «Новорічна композиція»

І місце – Сагач Аліна,гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

І місце – Дубчак Аліна, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

І місце – Польовик Анна, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

ІІ місце – Тритиниченко Анна, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

ІІ місце – Ільницька Яна, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

ІІ місце – Ковінченко Анастасія, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

ІІІ місце - Мнищенко Катерина, номінація «Новорічний букет» гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

ІІ місце – Торкотюк Софія, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

Районний конкурс «Я - Київщини гордість і надія»

Грамота лауреата – Заїка Євген, літературна студія «Ярінь» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Підлісняк Наталія Миронівна.

Районна виставка конкурс-образотворчого мистецтва «Чарівна палітра»

І місце – Альміз Анна, гурток «Живопис» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вакуленко Анжела Ярославівна.

ІІ місце – Козир Марина, гурток «Живопис» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вакуленко Анжела Ярославівна.

ІІ місце – Чижевська Олександра, гурток «Батік» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Левченко Світлана Петрівна.

ІІ місце – Мацвейко Юля, гурток «Батік» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Левченко Світлана Петрівна.

ІІІ місце – Шевель Тетяна, гурток «Батік» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Левченко Світлана Петрівна.

Районний поетичний конкурс «Зерна доброти»

ІІІ місце – Травінська Анастасія, літературна студія «Ярінь» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Підлісняк Наталія Миронівна.

Диплом лауреата – Заїка Євген, літературна студія «Ярінь» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Підлісняк Наталія Миронівна.

Диплом фіналіста – Ткаченко Віра, літературна студія «Ярінь» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Підлісняк Наталія Миронівна.

Диплом фіналіста – Хоменко Марія, літературна студія «Ярінь» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Підлісняк Наталія Миронівна.

Грамота – Підлісняк Анна, літературна студія «Ярінь» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Підлісняк Наталія Миронівна.

Районний конкурс дитячої творчості «Охорона праці очима дітей»

ІІ місце – Козир Марина, гурток «Живопис» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вакуленко Анжела Ярославівна.

ІІ місце – Лозовенко Оксана, гурток «Живопис» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вакуленко Анжела Ярославівна.

ІІІ місце – Гудзь Анжела, гурток «Живопис» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вакуленко Анжела Ярославівна.

ІІІ місце – Альміз Анна, гурток «Живопис» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вакуленко Анжела Ярославівна.

Районний конкурс народних ремесел

І місце – Ковінченко Анастасія, ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-БорщагівськоїЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Оригамі», керівник Тосіч Лариса Миколаївна.

І місце – Мацвейко Юлія, ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Левченко Світлана Василівна.

ІІ місце – Шевель Тетяна – ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Левченко Світлана Василівна.

ІІ місце – Тритиченко Анна, ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-БорщагівськоїЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Оригамі», керівник Тосіч Лариса Миколаївна

ІІ місце – Шульга Юлія, ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-БорщагівськоїЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Оригамі», керівник Тосіч Лариса Миколаївна.

ІІ місце – Потайчук Юлія, ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-БорщагівськоїЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Оригамі», кер. Тосіч Лариса Миколаївна.

ІІ місце – Мацвейко Юлія, ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Левченко Світлана Василівна.

ІІІ місце – Дубчак Аліна, ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-БорщагівськоїЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Оригамі», кер. Тосіч Лариса Миколаївна.

Обласний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна»

І місце–Альміз Анна, вихованка гуртка «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі ВЦТДЮ, керівник Пономаренко Т.П.

І місце–Калмикова Альона, вихованка гуртка «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі ВЦТДЮ, керівник Пономаренко Т.П.

І місце–Калмикова Альона, вихованка гуртка «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі ВЦТДЮ, керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Орлюк Іванна, вихованка гуртка «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі ВЦТДЮ, керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Петренко Євген, вихованець гуртка «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі ВЦТДЮ, керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Матвієнко Анастасія, вихованка гуртка «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі ВЦТДЮ, керівник Пономаренко Т.П.

Обласний конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої»

(Участь – Мацвейко Юля, керівник Левченко С.В,

Козир Марина, керівник Вакуленко А.Я,

Тритиниченко Анна, керівник Тосіч Л.М)

Обласний літературний конкурс присвячений Шевченківським дням

ІІІ місце – Заїка Євген, літературна студія «Ярінь» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(Участь – Травінська Анастасія, Луценко Аліса, керівник Підлісняк Н.М.)

Обласна Виставка «Майбутнє України будуємо разом»

Подяка Київської обласної державної адміністрації – за високий мистецький рівень зразковому гуртку «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Т.П.

Обласна виставка-конкурс творчих дитячих робіт «Новорічний подарунок»

І місце – Тритиниченко Анна, гурток «Оригамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Л.М.

Обласний конкурс «В об’єктиві натураліста»

І місце – Мазур Христина, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори” на базі П.Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Петренко Вадим, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори” на базі П.Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Т.П.

ІІ місце – Калмиков Вадим, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори” на базі П.Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Т.П.

Обласний конкурс «Космічні фантазії»

І місце – Мацвейко Юля, гурток «Батік» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Левченко Світлана Василівна.

ІІІ місце – Альміз Аліна, гурток «Живопис» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вакуленко Анжела Ярославівна.

Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України»

Диплом І ступеня – Анастасія Матвієнко, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори”, керівник Пономаренко Т.П.

Диплом І ступеня – Христина Мазур, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори”, керівник Пономаренко Т.П.

Диплом І ступеня – Христина Мазур, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори”, керівник Пономаренко Т.П.

Диплом ІІ ступеня – команда “Юні фотоаматори” ВЦТДЮ, керівник Пономаренко Т.П.

Диплом ІІІ ступеня – Христина Мазур, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори”, керівник Пономаренко Т.П.

Диплом ІІІ ступеня – Анастасія Матвієнко, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори”, керівник Пономаренко Т.П.

Диплом ІІІ ступеня – за роботу “Андріївський підйом” Христина Мазур, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори”, керівник Пономаренко Т.П.

Диплом ІІІ ступеня – за роботи “Туман”, “А у собак сни чорно-білі”, Анастасія Матвієнко, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори”, керівник Пономаренко Т.П.

Диплом ІІІ ступеня – за роботу “Собаче життя”, Анастасія Матвієнко, зразковий гурток ВЦТДЮ “Юні фотоаматори”, керівник Пономаренко Т.П.

Спортивний туризм та орієнтування

Участь у Всеукраїнському зборі – поході «Козацькими шляхами 2013»

«Ми творимо щастя своїми руками»

І місце - команда «Ярінь» , учні П . Борщагівської ЗОШ (переможці у рейтингу патрулів молодшої категорії ), керівник Підлісняк Н.М.

ІІ місце - команда «Ярінь» учні П . Борщагівської ЗОШ , керівник Підлісняк Н.М. (переможці у «Нічній грі»),

І місце - команда «Зірка», учні П . Борщагівської ЗОШ (у триденній грі «Містечко мандрівників»), керівник Бондаренко Г.М. та

ІІІ місце - команда «Зірка», учні П . Борщагівської ЗОШ) у рейтингу патрулів старшої категорії, керівник Бондаренко Г.М.

ІІ місце – команда «Дельта», учні П . Борщагівської ЗОШ (у триденній грі «Містечко мандрівників»), керівник Максименко І.М.

Всеукраїнський конкурс інформаційних технологій «Інфоматрікс»

І місце – Матвієнко Анастасія, Мартинюк Альона, зразковий гурток ВЦТДЮ « Юні фотоаматори», керівник Пономаренко Т.П.

Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція»

ГРАМОТА: Тритиниченко Анна – гурток «Орігамі» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тосіч Лариса Миколаївна

Всеукраїнський етапVIМіжнародного екологічного конкурсу

ІІ місце – Дубчак Аліна, вихованка гуртка «Орігамі» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ, керівник гуртка Тосіч Л.М.

Чемпіонат України з Тхеквондо

І місце – Ліхоманова Анна, гурток «Тхеквондо» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Литвиненко С.Л.

Всеукраїнський турнір з тхеквон-до

ІІІ місце – Ліхоманова Анна, гурток «Тхеквондо» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Литвиненко С.Л.

Відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо «Олімпік стар»

ІІ місце – Михайленко Олександр, гурток «Тхеквондо» ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Литвиненко С.Л.

Всеукраїнський конкурс«Обдаровані діти України»

Переможець – Заїка Євген, зразковий гурток «Юні фотоаматори», ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна.

Переможець – Мартинюк Альона, зразковий гурток «Юні фотоаматори», ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна.

Переможець – Альміз Анна, гурток «Живопис»ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вакуленко Анжела Ярославівна.

Переможець – Козир Марина, гурток «Живопис»ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вакуленко Анжела Ярославівна.

Переможець – Мельник Софія, гурток «Живопис» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вакуленко Анжела Ярославівна.

Відкритий Всеукраїнський турнір конкурсу юних фотоаматорів

«Моя Україна»

І місце - Калмикова Альона, за роботу «Вічна історія» , зразковий гурток «Юні фотоаматори», ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна

І місце - Калмикова Альона, за роботу «ЗАБЛУДИЛИСЯ » , зразковий гурток «Юні фотоаматори», ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна

ІІ місце Альміз Анна, за роботу «Щедра осінь», зразковий гурток «Юні фотоаматори», ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна

Всеукраїнський 6 фестиваль «Обдаровані діти України»

Лауреат - Мартинюк Альона , зразковий гурток «Юні фотоаматори», ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна

Лауреат – Заїка Євген, зразковий гурток «Юні фотоаматори», ВЦТДЮ на базі П. Борщагівської ЗОШ, керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна

І Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Олімп збирає таланти»

Кубок переможця – зразкова студія «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна.

І місце – Калмиков Вадим, вихованець зразкової студії «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна.

І місце – Петренко Євгеній, вихованець зразкової студії «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Тетяна

Прокопівна.

ІІ місце – Заїка Євгеній, вихованець зразкової студії «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Тетяна

Прокопівна.

ІІ місце – Матвієнко Дарія, вихованка зразкової студії «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна.

ІІ місце – Матвієнко Анастасія, вихованка зразкової студії «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна.

ІІІ місце – Малахеєв Павло, вихованець зразкової студії «Юні фотоаматори» ВЦТДЮ на базі П.Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пономаренко Тетяна Прокопівна.

Заступник директора школи з виховної роботи Г.М.Бондаренко

Кiлькiсть переглядiв: 19