Тосіч Лариса Миколаївна

Освіта: 1985 – 1990р. Державний Чернігівський педагогічний інститут ім. Т. Г. Шевченка, спеціальність – педагогіка і методика початкового навчання з додатковою спеціальністю образотворче мистецтво; кваліфікація – вчитель початкових класів, вчитель образотворчого мистецтва.

Досвід роботи: досвід роботи за спеціальністю 25 років, з 1990 року і по сьогоднішній день працюю вчителем початкових класів в П. Борщагівській ЗОШ І – ІІІ ступенів (вища кваліфікаційна категорія, звання «старший вчитель»).

Протягом 12 років керівник гуртка «Оригамі».

Нагороди: нагороджена грамотами відділу освіти за плідну роботу в школі; лауреат і районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2002», лауреат районного конкурсу «Керівник гуртка – 2011», підготувала переможців конкурсу з української мови «Соняшник», Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», переможців районних, обласних та Всеукраїнських виставок з оригамі.

Додаткова інформація: володію персональним комп'ютером, проводжу уроки з використанням мультимедійних технологій, впроваджую інноваційні методи навчання і виховання, розвиваю творчі здібності учнів, займаюсь різними видами мистецтва.

Особисті якості: комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, працьовита, цілеспрямована.

Кiлькiсть переглядiв: 110