• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Районний семінар класних керівників

Районний семінар класних керівників

2017-01-11

Районний семінар класних керівників

11 січня 2017 р на базі Петропавлівсько – Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів , у святковій Новорічній залі, відбувся семінар - практикум для класних керівників району на тему «Формування громадської свідомості учнів в умовах українського державотворення шляхом поєднання традиційних та новітніх педагогічних технологій».

На семінарі були присутні і виступали : методист відділу освіти з виховної роботи - Гончарук Тетяна Василівна , директор школи Татуревич Микола Олександрович ; голова районного методичного об’єднання класних керівників - Бондаренко Галина Миколаївна , психолог Центру практичної допомоги воїнам АТО «AXIOS»м. Київ - Кім Валентин Володимирович ; заступник голови батьківського комітету школи - Синьогуб Сергій Володимирович .

З питанням «Координуюча та контролююча функція класного керівника у підвищенні рівня морально - правового виховання підростаючого покоління» виступили - методист з виховної роботи Гончарук Т.В. та директор школи Татуревич М.О./Files/images/semnar/семінар 1.JPG

Важливе питання сьогодення яскраво висвітлив Кім В.В. психолог Центру практичної допомоги AXIOS , тема - «Співпраця адміністрації школи та класних керівників з батьками, які проходили службу в АТО або перебували в зоні проведення АТО». Валентин Володимирович підняв дуже нагальне питання щодо прямого впливу психологічного мікроклімату сім'ї на успішне навчання та поведінку дітей у школі. Особливе значення в цьому питанні, зауважив психолог, відводиться сім'ям в яких батьки проходили військову службу в АТО або перебували в зоні проведення АТО. Поза всяким сумнівом, що такі сім’ї як і сімї переселенців потребують побудови якісних взаємовідносин з боку класних керівників та адміністрацій шкіл. Всі практичні поради, що були доведені Кімом В.В. , корисні та будуть імплементовані в навчально - виховний процес школами району. На семінарі вирішено й надалі продовжувати співпрацювати з Центром практичної допомоги AXIOS в напрямку допомоги захисникам нашої України та зробити все можливе для отримання якісної освіти їхніми дітьми.

/Files/images/semnar/семінар 2.JPG

На семінарі були визначені основні напрямки виховної роботи класних керівників на ІІ семестр 2016- 2017 н. р. , з цим питанням виступила голова МО Бондаренко Г.М.:

- обговорено «Методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах» рекомендовані відділом освіти;

- ознайомились з переліком документів нормативно-правового забезпечення загальної середньої освіти ;

- взяли до відома проект «Концепція громадянського виховання учнів у системі середньої освіти України» (Теоретико-методологічні засади організації громадянського виховання )/Files/images/semnar/семінар 3.JPG

Семінар пройшов оперативно і цікаво, на що звернув увагу заступник голови батьківського комітету школи Синьогуб С. В.

Сергій Володимирович щиро подякував директору школи Татуревичу М.О. за співпрацю з Центром психології AXIOS та Кіму В.В за змістовний виступ.

Кiлькiсть переглядiв: 94