Шевченко

2017-03-09

/Files/photogallery/779/IMG_20170309_125717.jpg

Шевченківські дні у школі -2017

У цьому році 9 -10 березня у школі організовано урочистості з нагоди з дня народження поета, письменника, художника, генія українського народу Тараса Шевченка.

9 березня класні керівники провели інформаційні хвилинки «Вшановуємо Великого Кобзаря». (1 – 11 кл.) де центральним став такий вислів : «…напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь - якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі? Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючись над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?

9 березня у 10 класі відбувся перегляд та обговорення відеопрезентації «Т. Шевченко: І мертвим, і живим …» інф. ютубу Галини Кульчицької ( вчитель української мови та літератури Яценко М.В.)

З 9 березня у шкільній бібліотеці функціонує тематична виставка «Тарасові слова – душа народу». (бібліотекар Пурик Л.І.)

З 9 березня діє виставка класних стіннівок «І мене в сім’ї великій…» (конкурс стінгазет між 5 – 11 кл. відповідальні вчителі словесності) Найкращими визначено стіннівки: 6-А класу - редактор Попель Діана; 8-В класу - редактори Марина Полько, Тетяна Приданюк, Юлія Чередніченко; 8А клас – редактори Ляш Марьям Алі, Софія Мельник, Валерія Юрченко.

09.03. – 15-03 організовано Бадьорою І.В , вчителем української мови та літератури, перегляд відеороликів на тему «Піснею до серця, серцем до народу» (вірші Т.Г. Шевченка покладені на музику ) ( для 5-11кл.)

9 березня відбувся конкурс читців поезії Т.Шевченка «Уклін тобі, Тарасе». (2 - 6 класи ). Організували захід вчителі української мови та літератури Яценко М.В. Підлісняк Н.М. на який було запрошено журі у складі : Бондаренко Г.М. - заступник з НВР, Нестеренко О.О. - вчитель логопед школи, Ніщетюк Н.П. - вчитель англійської та німецької мови. За підсумками конкурсу , у якому взяли участь 57 осіб , журі визначило: І місце посіли учні 2-Д класу , керівник Рабінович О.Б. Маленькі декламатори поезій Т.Шевченка «Тече вода з-під явора», «За сонцем хмаронька пливе», «Встала весна…», пісня «Зацвіла у лузі червона калина» , стали переможцями : Мирослав Черкас, Леся Ярошинська, Валерія Самар, Ігор Ахмеров, Ріфат Брагарник, Аня Васильєва, Анн Хащим . Особлива подяка класному керівнику Ользі Борисівні Рабінович за творчий підхід та якісну підготовку своїх другокласників.

ІІ місце : Кароліна Максименко - 5-Б кл. «Тече вода з-під явора» ; Софія Скляр - 6-Б «Зоре моя вечірняя…»; Злата Михалевська 5-В «Думка»; Валерія Курченко – 5-Б «Світає, край неба палає»;

ІІІ місце : Марія Єлісєєва-5-В «Встала весна…», Аліна Зеленкова 5-В «Садок вишневий коло хати».

Лауреати конкурсу: Ольга Жук 6-Б «Сонце гріє, вітер віє»; Марія Бурля 6-Б; «Садок вишневий коло хати»; Андрій Кириченко 5-Б «Думка»; Андрій Левченко 5-Б «І досі сниться: під горою…»; , Оксана Топол 6-Б «Садок вишневий коло хати»; Ангеліна Твердохліб 5-Б «Дивлюсь, аж світає …» Попель Діана 6-А «Зоря моя вечірняя».

З 09.03. по 14.03. організована виставка – анонс творів сучасних українських письменників (шкільна бібліотека , Пурик Л.І.).

На період09.03 - 14 .03 організовано конкурс літературних творів, творів – мініатюр, творів – роздумів – «Шевченко в моєму серці», «Шевченкове слово у віках не старіє». (відповідальні за захід - літературна студія «Ярінь», керівник Підлісняк Н.М.

До 17 березня оголошено конкурс малюнків за темою: «Шевченків світ у буянні фарб, сплетінні лілій». ( 2 -11 кл.) вчитель образотворчого мистецтва Вакуленко А.Я.

10 березня - організовано культпохід до театру Юного глядача м. Києва на перегляд вистави «Сон» (9,7 класи) відповідальні вчителі Бадьора І.В. Гриб О.О.

( Фото заходів додаються )/Files/photogallery/779/IMG_20170309_121612.jpg

Заступник директора

з НВР Бондаренко Г.М.
Кiлькiсть переглядiв: 167